В Одесі та області жінки продовжують потерпати від домашнього насильства

Жителі Одеського регіону, як і загалом українці продовжують потерпати від домашнього насильства.
У новому проекті "Вихід є" з Тетяною Герасименко розповіли скільки жінок постраждали в цьому році та куди звертатися за допомогою.
У центрах реабілітації жінок, що постраждали від насильства, у так званних шелтерах, можна отримати юридичну, соціальну, психологічну допомогу, а головне прихисток. У таких притулках потерпілі можуть перебувати не більше трьох місяців. За цей час потрібно знайти житло, роботу, влаштувати дітей до дитсадку або школи, і розпочати нове життя.
Статистика безжальна. Від домашнього насильства в Україні страждає майже два мільйона людей. По допомогу звертаются лише тритина з них. Інші мовчки терплють.
Торік кількість звернень у поліцію щодо домашнього насильства збільшилась на 45%. А вже цього року в Одеській області було складено вісім тисяч протоколів щодо абюзерів.
"Вважалося, що не можна виносити сміття з хати, що всі жили і мама, і бабуся, і прабабуся, нічого страшного і я проживу. Тепер жінки стали дзвонити, стали звертатися і до держструктур та громадських організацій.", - рассказала керівник громадського руху "Віра, Надія, Любов" Тетяна Семикоп.
Є чотири вида насильства: сексуальне, фізичне, психологічне та економічне. Кожне перетворює життя на пекло.
Одеситів, які потерпають від домашнього насильства закликають дзвонити на спецлінію "102" та не терпіти знущання.