Склад Одеської облради сформують 7 партій - список кандидатів, що перемогли

Незалежні Новини /

Обласна територіальна виборча комісія нарешті підбила підсумки виборів до Одеської обласної ради.

Представники 7 партій увійшли до складу Одеської обласної ради за підсумками місцевих виборів.
Про це сьогодні, 10 листопада, повідомила обласна територіальна виборча комісія.

Найбільшу кількість голосів виборців набрала «Опозиційна платформа - за життя» - 26,81%
Далі розмістились: «Слуга народу» - 17,55%, «Довіряй справам» - 11,8%, «Європейська Солідарність» - 10,37%, «За майбутнє» - 10,01%, «Батьківщина» - 6,84% та «Партія Шарія» - 5,09%.

Депутатські мандати розподілилися так:
ОПЗЖ - 24;
«Слуга народу» - 16;
«Довіряй справам» - 11;
«Європейська Солідарність» - 10;
«За майбутнє» - 10;
«Батьківщина» - 7;
«Партія Шарія» - 6.

84 кандидати від 7 партій отримали право працювати в Одеській облраді.

Від ОПЗЖ:

  • Олена Плачкова;
  • Іван Фурсін;
  • Вадим Рабинович;
  • Вадим Шкарівський;
  • Князь Хачатрян;
  • Костянтин Дядіністов;
  • Олег Капсамун;
  • Юлія Шестакова;
  • Віктор Андрєєнков;
  • Семен Корж;
  • Микола Кузькевіч;
  • Микола Біб;
  • Володимир Осипов;
  • Микола Маковський;
  • Анатолій Іванкевич;
  • Ольга Єргієва;
  • Сергій Біб;
  • Євген Філонов;
  • Таміла Афанасьєва;
  • Андрій Аносов;
  • Олексій Кобильніков;
  • Тетяна Чистякова;
  • Валентин Скалозуб;
  • Оксана Дімова.

Від «Слуги народу»:

  • Максим Степанов;
  • Сергій Колебошин;
  • Родіон Абашев;
  • Ігор Капітан;
  • Олександр Денисенко;
  • Григорій Діденко;
  • Олександр Маланюк;
  • Володимир Щербина;
  • Олег Каптур;
  • Олексій Семенцов;
  • Наталя Данилко;
  • Віталій Вітікач;
  • Марина Зінченко;
  • Олег Кутателадзе;
  • Дмитро Ковбасюк;
  • Ірина Ковалиш.

Від «Довіряй справам»:

  • Сергій Гриневецький;
  • Світлана Фабрикант;
  • Юлія Бойко;
  • Марат Корольов;
  • Тетяна Плаксій;
  • Олександр Ахмеров;
  • Дмитро Чапір;
  • Алла Стоянова;
  • Богдан Єгоров;
  • Юрій Крук;
  • Ірина Куценко.

Від «Європейської Солідарності»:

  • Олексій Гончаренко;
  • Михайло Шмушкович;
  • Олександр Ройтбурд;
  • Вадим Колойденко;
  • Ольга Довгопола;
  • Анастасія Большедворова;
  • Ольга Юрко;
  • Вадим Теплицький;
  • Юрій Басюк;
  • Юлія Чухало.

Від «За майбутнє»:

  • Олександр Урбанський;
  • Сергій Паращенко;
  • Лілія Третьякова;
  • Веніамін Унгурян;
  • Юрій Карабаджак;
  • Алла Гінак;
  • Руслан Грєков;
  • Василь Гуляєв;
  • Валентин Волканов;
  • Трифон Антов.

Від «Батьківщини»:

  • Олег Радковський;
  • Андрій Бабенко;
  • Олександр Барський;
  • Олег Казиміров;
  • Володимир Босенко;
  • Анастасія Силіна;
  • Сергій Мітрофанскій.

Від "Партії Шарія":

  • Яна Фрейман;
  • Андрій Нікула;
  • Іван Орлов;
  • Владислав Буртин;
  • В'ячеслав Ширма;
  • Олександр Проваренко.

У виборах взяли участь 618 855 виборців з 1723193, або 35,91%. 51881 бюлетень був визнаний недійсним.