Юна одеситка перемогла в міжнародній регаті «Trofeo Ezio Torboli»

Одеська спортсменка перемогла в міжнародній регаті з вітрильного спорту в класі «Оптиміст» «Trofeo Ezio Torboli», яка відбулася на озері Гарда в Торболе (Італія). Про це повідомляє прес-служба Одеського муніципалітету.

У змаганнях взяли участь 300 спортсменів з 8 країн: Італії, України, Швейцарії, Німеччини, Норвегії, Латвії, Таїланду і Китаю.

У складі збірної команди України з вітрильного спорту виступила одеситка Аліна Шаповалова. Вона є вихованкою комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №13».

За результатами турніру Аліна стала переможцем міжнародної регати «Trofeo Ezio Torboli» з вітрильного спорту, зайнявши почесне перше місце. Перемога вийшла подвійною. Так як українка стала найкращою не тільки в жіночому заліку, але і в загальному.

Підготував спортсменку до змагань тренер-викладач Олексій Каплунов.

Головна мета турніру - популяризація вітрильного спорту, підвищення спортивної майстерності та виявлення найсильніших спортсменів.